جوک های خنده دار برای خرید کارت شارژ

گاهی عکسی را میسوزانیم.... گاهی عکس ما را میسوزاند... گاهی با دیدن یک عکس ساعت ها گریه می کنیم... گاهی سال ها با یک عکس زندگی میکنم... گاهی با یک عکس یک لبخند بزرگ می شویم... گاهی... راستی خاطره ها با آدم چه ها که نمیکنند گفته بودی با #قطار اینبار خواهم رفت و من . . . مانده ام باید چطور این چرخ را #پنچر کنم ؟ خدایی خیلی حال میده فامیلیت صالح باشه... اونوخ اسم بچتو بذاری ساحل! ملت دچار خوددرگیری میشن! موافقی لایک کن شارژ رایتل نمی‌دانم تا کی دوستم داری هرجا که باشد باشد هرجا تمام شد اسمش را می‌گذارم آخر خط من

جدیدترین اخبار رایتل

همیشـــــــه.. پُـر از مهربانــــی میمانم، حتی اگر هیچکــــس قَـــــدر مهربانیـــــم را نـدانـد..! مَـــــن خدایـــــی دارم کـه بـه جــــای همــــــه برایـم جبـــــران میکنـد...!

مطالب کوتاه و لطیف درباره رایتل

دوست داشتن زبان ٬ زمان ٬ راه ٬ دلیل ٬ نشانه نمی خواهد دوست داشتن دل می خواهد و یک من می خواهد و یک تو برای خرید شارژ رایتل رفته بودم! به عزیزی گفتم : ظهر به خیر ... در پاسخم گفت: عاقبتت بخیر به وجد آمدم از پاسخش... . چه دعایی...! . من برای او خیری خواستم به کوتاهی یک ظهر و او خیری برای من خواست به بلندای یک سرنوشت... " . عاقبتتون بخیر "

اس ام اس های خنده دار با موضوع شارژ رایتل

ﻫﺮ ﻭﻗﺖ ﺭﻓﺘﯿﺪ ﺩﺭ ﯾﺨﭽﺎﻟﻮ ﺑﺎﺯ ﮐﺮﺩﯾﺪ ﺩﯾﺪﯾﺪ ﭼﯿﺰﯼ ﺗﻮﺵ ﻧﯿﺴﺖ ﺣﺘﻤﺎ ﯾﻪ ﻗﻠﻮﭖ ﺁﺏ ﺑﺨﻮﺭﯾﺪ کارت شارژ رایتل بیشتر کارهای مهم در دنیا به وسیله مردمی انجام گرفته است که از تلاش خود آن هنگام که هیچ امید دیگری به نظر نمی رسید، دست برنداشته اند . �� (دیل کارنگی) این برکه هم ... مثل من عاشق است!! وگرنه هر شب؛ عکس ماهش را، در آغوش نمى گرفت ... گذشتهء من گذشت...! حتی می توانم بگویم درگذشت. و من برایش ماهها و روزها سوگواری و سکوت کردم... خاطراتم را زیر و رو کردم و ای کاشهای فراوان گفتم...!

/ 0 نظر / 83 بازدید